Головний інспектор Волинської митниці Володимир Багрій у стані сп’яніння скоїв ДТП на Львівщині, але місцеві патрульні вказали водієм людину, якої не було на місці пригоди.
Про це пише OBOZ.UA.
За підсумками службового розслідування двох патрульних із Сокаля усунули з посад, а Володимир Багрій власноруч написав заяву про звільнення.
Першим про резонансну ДТП повідомив журналіст Тарас Середич, виклавши в Telegram відео з місця аварії. Інцидент стався 24 червня, напередодні професійного свята митників: водій не втримав кермо й врізався у відбійник.
На відео зафіксовано, що Багрій перебував за кермом сам і мав явні ознаки сильного алкогольного сп’яніння — ледь вимовляв слова. Біля нього лежали порожня пляшка та паперові гроші. На запитання поліцейського реагував мовчанням і лише раз відповів: на фразу “Не можете говорити?” коротко промовив — “Можу”.


Пресслужба Волинської митниці відреагувала, заявивши, що їхній головний державний інспектор якраз мав “звільнення від роботи через засвідчену лікарем непрацездатність”. Відомство обіцяло розпочати дисциплінарне провадження.

На кого поклали відповідальність
За даними журналіста Середича, відповідальність за аварію офіційно поклали на Ігоря Процика — водія дружини Багрія, хоча саме митник був за кермом.
У коментарі для LVIV.MEDIA пресслужба поліції Львівської області підтвердила, що після перевірки посад лишилося двоє патрульних — інспектори сектору реагування з міста Сокаль.
ЗМІ оприлюднили їхні імена: старший лейтенант Микола Лисий (1993 р.н.) та лейтенантка Христина Ільчук (2005 р.н.).
“За фактом події, яка мала місце 24 червня поточного року, за участю окремих співробітників поліції було призначено службове розслідування, за результатами якого згаданих працівників було звільнено зі служби у Національній поліції України, а їхнього командира – понижено в посаді”, – повідомила журналістам т.в.о. начальника відділу комунікації поліції Львівської області Аліна Подрейко.
Крім того, ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом службового підроблення (ст. 366 КК України).
У митниці Волинської області повідомили, що дисциплінарне провадження щодо Багрія буде закрите через його звільнення. За даними пресслужби, в день аварії посадовець офіційно перебував на лікарняному. Чому він був у формі — у відомстві пояснити не змогли.
“Зрештою, чоловік подав заяву про звільнення, яку Волинська митниця погодила наказом від 7 липня 2025 року”, – проінформували представники служби.

