Кандидат у віцепрезиденти США Джей Ді Венс не став називати Володимира Путіна ворогом. Окрім того, він виступив за відновлення діалогу з Росією.
Про це йдеться в його інтерв’ю для NBC News.
Зокрема, журналіст поцікавився у Венса, він сприймає Путіна як союзника, чи як ворога. На це республіканець відповів, що той є його конкурентом.
Він висловив думку, що вважає його явним супротивником і конкурентом. За словами кандидата на пост віцепрезидента, важливо бути розумними в дипломатії, оскільки, хоча хтось може не подобатися, це не означає, що не можна час від часу вести з ним діалог.
Під час інтерв’ю він акцентував на тому, що переговори з Російською Федерацією є важливим аспектом для досягнення миру в Україні.
“Я вважаю, що важливо, якщо ми колись закінчимо війну в Україні, принципово, на якомусь рівні, нам доведеться брати участь у певних переговорах між Україною, між Росією, між нашими союзниками по НАТО в Європі. І це просто необхідна частина”, – зазначив Джей Ді Венс.
Заяви Венса про війну в Україні
Сенатор Джей Ді Венс, який балотується на пост віцепрезидента від республіканців, підтримує просування “мирних” ініціатив і переговорного процесу як засобів для вирішення війни в Україні.
Напередодні, 27 жовтня, він висловив нові думки щодо війни в Україні. Посадовець зокрема порушив питання про можливі територіальні поступки й те, чи доведеться це зробити Україні.
“Я чесно вважаю, що українцям доведеться самим прийняти це рішення“, – сказав він.
Раніше Венс також заявляв, що план Дональда Трампа щодо завершення війни може включати утворення “демілітаризованої зони”, яка охоплюватиме території, що перебувають під контролем Росії. При цьому Україні, на думку політика, слід буде відмовитися від намірів вступити до НАТО.
Він зазначив, що адміністрація експрезидента США буде активно працювати над припиненням війни в Україні. Ді Венс також застеріг, що з кожним днем війни зростає ризик її перетворення на ядерну війну.
Соратник кандидата у президенти вважає, що Трамп може сприяти мирному врегулюванню. Політик підкреслив, що хоча не слід любити Росію та погоджуватися з її вторгненням, "важливо зібрати їх разом і зайнятися справжньою дипломатією".
