У Києві відновлювальні роботи на ділянці між станціями метро "Деміївська" та "Либідська" наближаються до завершення. 22 серпня почався процес засипання котловану землею.
Про це у своєму телеграм-каналі написав мер Києва Віталій Кличко.
За його словами, раніше було завершено заливку спеціальним цементним розчином довкола оновленої частини тунелю та знято три рівні опорних конструкцій. Найближчим часом планується проведення благоустрою території, де раніше розташовувався будівельний майданчик. Роботи ведуться цілодобово.
Він наголосив, що інженери завершили будівництво нового відрізка тунелю завдовжки 27 метрів і зміцнили прилеглі ділянки з обох боків загальною протяжністю понад 50 метрів. Зараз, за словами мера Києва, триває укладання нових рейок. У тунелі також відновлюють всі необхідні кабельні мережі та встановлюють контактну рейку для подачі електричної енергії.
Перед офіційним відновленням руху метро будуть проведені тестові запуски поїздів та детальна перевірка систем безпеки. Відновлення регулярного руху поїздів на цій ділянці заплановане на початок осені.
Навіщо потрібен ремонт метро в Києві
Як відомо, 8 грудня 2023 року у Києві було тимчасово призупинено роботу декількох станцій метрополітену через необхідність невідкладного ремонту в тунелі, що з’єднує "Деміївську" та "Либідську".
За попередніми даними, причиною проблеми стала втрата герметичності тунелю та поява тріщин на його стінах. У зв’язку з цим, столична прокуратура ініціювала розслідування затоплення метро.
З моменту закриття станцій з "Теремків" до "Либідської" запущено наземний транспорт, який компенсує відсутність метропоїздів.
Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що причиною аварійної ситуації стало порушення технологічних норм під час будівництва тунелю 15 років тому.
Зазначимо, що тунелі між "Деміївською" та "Либідською" на Оболонсько-Теремківській лінії були введені в експлуатацію в грудні 2010 року.
23 липня стало відомо про підозру у службовій недбалості двом чиновникам "Київського метрополітену". За інформацією правоохоронців, вони не здійснювали належного контролю за станом тунелю, що призвело до його затоплення.
25 липня суд обрав міру запобіжного заходу для Віктора Вигівського, в.о. начальника та головного інженера "Київського метрополітену", у вигляді домашнього арешту до 23 вересня. Його звинувачують у недбалості, яка спричинила затоплення.
Того ж дня було обрано аналогічний запобіжний захід для Володимира Сидоренка, начальника служби колії та тунельних споруд. Його також підозрюють у службовій недбалості.
