На Національному з’їзді Демократичної партії в Чикаго президент США Джо Байден висловив жорстку критику свого попередника Дональда Трампа, і закликав громадян підтримати Камалу Гарріс своїми голосами.
Про це інформує видання “Голос Америки”.
Байден підкреслив свою непохитність у стосунках з Росією. Він стверджував, що на відміну від Трампа, ніколи не схилявся перед російським диктатором Володимиром Путіним, так само як і Камала Гарріс.
“Ми ніколи не схилимось перед Путіним”, – заявив він.
Американський президент також відзначив досягнення своєї адміністрації у підсиленні глобальних союзів та опору РФ та Китаю.
"Путін очікував, що захопить Київ за три дні. Але майже через три роки Україна все ще вільна", – сказав очільник США, викликавши гучні оплески делегатів.
Байден також визначив ключові принципи своєї політики, включаючи захист середнього класу, розвиток інфраструктури та виробництво мікрочипів, створення нових робочих місць. А також зусилля щодо зниження вартості рецептурних ліків.
Президент закликав американців голосувати за Камалу Гарріс на майбутніх виборах. При цьому він зазначив, що не ображений на тих, хто переконав його відмовитися від своєї кандидатури.
Наприкінці свого виступу Байден висловив вдячність американцям за їхню довіру та лояльність, цитуючи слова з гімну США: "Америко, я віддав тобі найкраще".
Вибори президента США
Камала Гарріс оголосила про свою участь у виборах після того, як Джозеф Байден відмовився від участі в передвиборчих перегонах через провальні дебати з Дональдом Трампом. Варто нагадати, що в той час демократи та прихильники чинного президента були так шоковані результатами дебатів, що представники партії та донори офіційно висловили сумніви в можливості Байдена виграти вибори.
Після цього він вирішив відмовитися від висування своєї кандидатури. Станом на зараз Гарріс випереджає Трампа майже в усіх важливих штатах.
Однак лідер республіканців намагається переконати як американців, так і весь світ, що він може перемогти. Трамп постійно намагається образити віцепрезидентку, використовуючи популізм, як у внутрішніх, так і у зовнішніх питаннях. Він виправдовує це тим, що "не поважає" її, і тому вважає, що "має право" на таку поведінку.
Опитування вказують, що американські громадяни мають більш позитивне ставлення до Гарріс, ніж до Трампа.
