Кандидат у президенти США Дональд Трамп вважає, що має право ображати свою суперницю по виборах, демократку та віцепрезидента Камалу Гарріс.
Про це інформує ABC News.
Трамп аргументує свою позицію тим, що не має великої поваги як до Гарріс, так і “до її інтелекту”, тому він “має право на особисті нападки”.
“І незалежно від того, чи хороші особисті нападки, чи погані – я маю на увазі, що вона безперечно нападає на мене особисто. Вона назвала мене дивним”, – заявив лідер республіканців, виступаючи на пресконференції у своєму гольф-клубі Bedminster, розташованому в Нью-Джерсі.
Експрезидент США неодноразово висловлював думку, що, на його погляд, Гарріс стане жахливою президенткою.
Варто зазначити, що Трамп неодноразово ображав демократку протягом останнього часу, після того, як вона висунула свою кандидатуру на посаду президента США, коли чинний президент Джо Байден відмовився від участі в передвиборчих перегонах.
Нагадаємо, раніше було оголошено про проведення двох раундів дебатів між Гарріс та колишнім очільником США. Майкл Тайлер, директор з комунікацій виборчої кампанії демократки, зазначив, що якщо Трамп прийде на дебати, заплановані на 10 вересня, то американський народ "матиме можливість побачити ще один раунд у жовтні".
Дебати
Варто відзначити, що раніше між віцепрезиденткою Гарріс та Трампом виникли незгоди стосовно формату дебатів.
Вона погодилася на дебати з Трампом 10 вересня на ABC News. Однак Трамп висловив бажання провести дебати 4 вересня на Fox News (республіканському каналі) та 25 вересня на NBC News.
Гарріс не погодилася на такі умови свого опонента. Замість цього вона заявила, що проведе другий раунд дебатів з Трампом у жовтні, якщо він прибуде на дебати 10 вересня.
Тим часом Тім Волз та Джей Ді Венс, які балотуються на посаду віцепрезидентів від обох кандидатів, узгодили провести свої власні дебати 1 жовтня. Вони будуть організовані телеканалом CBS News.
Згодом стало відомо, що Трамп та Гарріс все є домовилися про проведення дебатів 10 вересня.
