У 2025 році "Укрзалізниця" має намір скоротити щонайменше 25% адміністративно-управлінського штату — йдеться більш ніж про 500 посад.
Про це Forbes Ukraine розповів CEO компанії Олександр Перцовський.
На початку року "Укрзалізниця" запустила програму кадрової оптимізації під назвою "Залізна ефективність". У рамках цієї ініціативи компанія планує до кінця року скоротити понад 500 посад.
Як зазначає Перцовський, працівникам офісів пропонують перейти на посади, де спостерігається серйозна нестача кадрів. Адже торік компанію залишили понад 9 тисяч працівників, що є найвищим показником серед українських роботодавців. Зараз дефіцит персоналу, зокрема провідників, машиністів і ремонтників, становить приблизно 20%.
За словами СЕО, оптимізація стартувала з найменш продуктивних структур — адміністративних департаментів, які втратили актуальність унаслідок цифрових змін.
Також він вказав на надмірну кількість управлінських рівнів і дублювання функцій, які переглянуть і скоротять. Один із менеджерів середньої ланки УЗ додав, що у деяких сервісних підрозділах центрального апарату чисельність вже урізають до половини.
Про причини
Перцовський повідомив, що майже 52% усіх витрат компанії становлять витрати на оплату працівників. Згідно з фінансовою звітністю, у 2023 році ці витрати сягнули 51,8 млрд грн, що на 14% більше, ніж роком раніше.
Як зазначає Forbes Ukraine, збільшення витрат на персонал випередило приріст доходів.
У 2024 році “Укрзалізниця” отримала 104,1 млрд грн доходу. Проте фінансовий результат за цей період виявився негативним — збиток у розмірі 2,75 млрд грн, тоді як у 2023-му компанія мала прибуток у 4,9 млрд грн.
Перший квартал 2025 року ознаменувався ще більш критичними показниками: дохід зменшився на 22% і становив 20,9 млрд грн, а чисті збитки зросли до 6,7 млрд грн.
Головною причиною падіння доходів називають стрімке скорочення вантажних перевезень, які традиційно залишаються ключовим джерелом прибутковості для компанії.
Інші скорочення
Раніше стало відомо, що "Нова пошта" провела значне скорочення штатів у відділах маркетингу та комунікацій у рамках масштабної реорганізації.
В інтерв’ю Forbes Ukraine співзасновник компанії Володимир Поперешнюк зазначив, що близько 30% працівників компанії не мають безпосереднього контакту з посилками — вони працюють виключно в офісах. За його словами, така частка є надто великою і повинна становити не більше 10–15%.
У зв’язку з цим компанія ухвалила рішення оптимізувати структуру і запропонувала офісним співробітникам або перейти на посади, пов’язані з обробкою відправлень, або залишити компанію.
Крім того, з компанії йде директорка з управління репутацією групи компаній "Нова пошта" Олена Плахова. Вона є однією з найсильніших фахівчинь на ринку. До цього вона працювала у Corum Group, “Континіум” та Starlight Media.
Наразі залишилися лише декілька працівників, які відповідатимуть за зовнішні комунікації бренду. Команда, що потрапила під скорочення, отримає грошові компенсації.
