Міський голова Бердичева Сергій Орлюк вийшов з-під варти після внесення застави у розмірі 242 тисячі гривень. Посадовцю інкримінують хабарництво.
Про це повідомляє "Укрінформ".
21 червня суд обрав Орлюку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави. Після її внесення міського голову звільнили.
Що передувало
Нагадаємо, 20 червня з’явилася інформація про затримання бердичівського міського голови Сергія Орлюка.
“Суспільне” намагалося зв’язатися з Орлюком, однак його телефон не відповідав. Своєю чергою, радник мера Бердичева Артур Іваненко у коментарі виданню заявив, що йому нічого невідомо про ситуацію.
Інформацію про затримання з фотографіями також оприлюднило місцеве інтернет-видання “Ріо-Бердичів”.


Речниця Департаменту стратегічних розслідувань НПУ Наталія Калиновська підтвердила “Українській правді” факт затримання Орлюка у рамках кримінального провадження за вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовою особою.
Згодом видання Oboz.ua повідомило, що слідчі мають докази: за 2000 доларів Орлюк обіцяв сприяти отриманню дозволу виконкому міськради на встановлення двох тимчасових павільйонів, погодженню відповідних проєктів та підключенню споруд до міських мереж водопостачання й водовідведення.


Сергій Орлюк очолює Бердичів з 2020 року. Раніше керував власним Центром ветеринарної медицини "Айболить", де також працював головним лікарем. Був депутатом Житомирської обласної ради у трьох скликаннях.
