Верховна Рада вирішила створити тимчасову спеціалізовану комісію (ТСК), щоб оцінити, наскільки добре працює місцева влада Києва. Постанова №10460 була схвалена 252 народними депутатами. На чолі комісії буде її ініціатор – депутат від “Слуги народу” Віталій Безгін.
Про це пише “Радіо Свобода”.
Згідно з документом, завданням ТСК є вивчення актуальних питань, пов’язаних зі стратегічним розвитком Києва, зокрема стану розробки транспортно-містобудівної моделі, встановлення меж міста, затвердження Генерального плану, відновлення житлового фонду, функціонування критичної інфраструктури міста, аналіз проблем та недоліків управлінської команди у виконанні столичних функцій в умовах воєнного стану, аналіз інформації, оприлюдненої у ЗМІ та інших джерелах, щодо нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів під час тендерів.
Київська влада поки що не відреагувала на створення цієї парламентської ТСК. Це вже не перший раз, коли міський голова столиці Віталій Кличко піддається критиці з боку представників правлячої партії “Слуга народу”.
Ідею формування комісії висунули на початку лютого, після того, як у грудні було призупинено рух метро на ділянці між “Либідською” та “Деміївською”. Тунель між цими станціями підтопило, тому виникла потреба ремонтувати його. Тоді було оголошено, що роботи триватимуть близько пів року.
