Житомир залишився без мера – міська рада одностайно погодила відставку очільника міста Сергія Сухомлина.
Про це пише видання “Житомир.info”.
Зокрема зазначається, що на позачерговому засіданні Житомирської міської ради депутати одноголосно підтримали дострокове припинення повноважень мера.
Як повідомив голова лічильної комісії Олег Горай, для проведення таємного волевиявлення було виготовлено 42 бюлетені, з яких 33 були використані, а 9 залишились незадіяними. При підрахунку голосів виявилось, що всі 33 депутати висловились на користь відставки міського голови, жоден не проголосував проти.
За інформацією джерел “Української правди”, Сергія Сухомлина планують призначити на посаду керівника Державного агентства з відновлення. Нагадаємо, його раніше очолював Мустафа Найєм. Це рішення, як повідомляється, готується Кабінетом Міністрів України.
Скандал із відставкою Найєма
11-12 червня столиця Німеччини прийняла міжнародний форум, спрямований на залучення світової спільноти до процесу відновлення України після руйнівних наслідків широкомасштабної агресії з боку Росії.
За кілька днів до заходу, 9 червня, очільник Державного агентства з відновлення Мустафа Найєм розповів виданню Bloomberg про особисту відмову прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо його участі у берлінській конференції. Відмова не супроводжувалася жодними поясненнями, що спонукало Найєма подати у відставку.
Наступного дня Найєм зазначив, що рішення про його неучасть у німецькому форумі було прийнято значно раніше, ніж надійшов офіційний лист від Шмигаля.
10 червня Найєм публічно оголосив на своїй Facebook-сторінці про подання заяви на звільнення з посади керівника Держагентства з відновлення.
Через тиждень, 18 червня, урядова пресслужба офіційно підтвердила факт звільнення Найєма з займаної посади.
