У Німеччині 14 серпня опечатали військові казарми біля Кельна через підозру диверсії на водопроводі.
Як повідомляє Spiegel, ведеться розслідування щодо навмисного забруднення води.
За інформацією видання, поліція оточила базу біля Кельна на великій території. Наразі вхід до об’єкта заборонений.
На цій базі розташовані декілька командних пунктів, а також військові та цивільні відомства Бундесверу. Там також базується Центр повітряних місій Збройних сил Німеччини, який відповідає за перельоти членів кабінету міністрів і вищих посадових осіб уряду.
Загалом, як стверджує Spiegel, на базі працюють 4300 військових та 1200 цивільних. Всіх, хто наразі там перебуває, закликали за жодних обставин не вживати воду з місцевого водогону. Є підстави вважати, що її забруднили диверсанти, які вночі проникли на військовий об’єкт. Правоохоронці вже взяли зразки води для проведення розслідування.
Також повідомляється, що силовики, обстежуючи базу, виявили дірку в паркані.
Військовослужбовців, які все ще перебувають у казармах, просять звертати увагу на "невідомих осіб, які перебувають у полі зору". Також їх закликали повідомляти про "будь-яку підозрілу поведінку".
На думку журналістів, це є свідченням того, що влада та правоохоронці обстежують територію в пошуках можливих зловмисників.
Відзначається, що для жителів навколишніх населених пунктів загрози через ймовірну диверсію немає, оскільки на території бази знаходиться автономний водогін.
Зазначається, що казарми залишатимуться опечатаними до подальшого повідомлення.
