Уряд ухвалив програму "Кешбек на пальне", за якою українцям компенсуватимуть до 15% витрат на АЗС. Проєкт стартує 20 березня.
Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко
За її словами, розмір кешбеку залежить від виду пального.
Уряд встановив такі розміри такі розміри компенсацій:
- ▪️ 15% – на дизель;
- ▪️ 10% – на бензин;
- ▪️ 5% – на автогаз.
Як вважає Юлія Свириденко, це дозволить заощадити від 2 до 11 гривень на кожному літрі.
Максимальна сума кешбеку на пальне — до 1000 гривень на людину на місяць.
Деталі програми
Програма працюватиме до 1 травня в межах "Національного кешбеку". Кошти нараховуватимуть за купівлю палива на АЗС, які долучилися до програми. Їхній перелік буде вказано на офіційних ресурсах проєкту.
Важливо, що кешбек нараховується лише за безготівкову оплату під час фактичної оплати пального на АЗС. Якщо пальне купується наперед через мобільні застосунки АЗС на паливні гаманці, кешбек не нараховується.
Учасникам програми "Національний кешбек" — компенсація нараховується автоматично при оплаті карткою. Щоб долучитися, потрібно відкрити картку в банку-партнері і обрати її для розрахунку і виплат у Дії.
Нараховані кошти можна витратити на оплату комунальних послуг, ліки, продукти українського виробництва, книги, поштові послуги або задонатити ЗСУ.
Виплати здійснюються до кінця наступного місяця після покупки. Так компенсація за придбане у березні паливо надійде у квітні.
Програма “Національний кешбек” діє в Україні з осені 2024 року. За даними Юлії Свириденко, нею користуються 9,4 млн українців.
12 березня президент Володимир Зеленський анонсував нові програми підтримки українців – гроші можуть отримати 13 млн українців.
