Керівник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик подав у відставку після журналістського розслідування.
Про це повідомляє Bihus.info.
Згідно з інформацією розслідувачів, Рудик залишив свою посаду ще на початку січня. Окрім нього, звільнилися ще вісім співробітників регіонального сервісного центру МВС у Києві, який знаходиться на вулиці Перемоги.
- інспектор Андрій Кухельний;
- інспектор Вадим Чистяков;
- інспектор Сергій Дацков;
- інспектор Роман Журков;
- інспектор Дмитро Парченко;
- адміністратор Сергій Панченко;
- адміністратор Наталія Лось;
- адміністратор Анатолій Клименко.
Журналісти виявили у всіх підозрюваних елітні автомобілі, що не були задекларовані, при цьому їхня вартість значно перевищує доходи працівників сервісного центру.
Саме цей центр став об’єктом журналістського розслідування. Наразі невідомо, хто займе місце Рудика на посаді керівника.
Розслідування журналістів
4 грудня журналісти Bihus.Info оприлюднили розслідування, у якому вказали на низьку ефективність роботи та незадекларовані статки працівників Головного сервісного центру МВС у Києві.
Виявилось, що громадяни змушені ночувати під стінами центру, щоб отримати талон на практичний іспит. У статті також зазначено, що у 2023 році Національна поліція розслідувала ситуацію, коли керівник центру разом із кількома адміністраторами штучно створював дефіцит талонів, а потім через посередників перепродував їх за 3-4 тисячі гривень.
Крім того, журналісти зауважили, що деякі співробітники цього центру їздять на розкішних автомобілях, які не вказані в деклараціях або ж зареєстровані на членів родини.
Після публікації розслідування у МВС анонсували "системне перезавантаження робочих процесів", а Національне агентство із запобігання корупції почало стежити за способом життя деяких посадовців сервісних центрів.
