На полігоні Сухопутних військ ЗСУ на Чернігівщині військовозобов’язаний, який перебував там на підготовці, відкрив вогонь і застрелив двох інструкторів.
Про це повідомили в поліції Чернігівської області, інформує "Українська правда".
За інформацією джерел УП, поліція вже відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Справу супроводжують оперативники Служби безпеки України.
Правоохоронні органи підтвердили отримання повідомлення про те, що на території навчального центру під час стрілецьких занять курсант відкрив вогонь з автомата по військовослужбовцях-інструкторах. Внаслідок поранень двоє з них померли.
Згодом стало відомо, що Національна поліція України затримала підозрюваного згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною другою статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, п.1).
За деякий час факт трагедії на полігоні ЗСУ офіційно підтвердило й Оперативне командування "Північ".
“Командування військової частини, де стався інцидент, усіляко сприяє проведенню слідства, надаючи необхідну інформацію та підтримку правоохоронним органам. Військова служба правопорядку Збройних сил України також залучена до забезпечення належного розслідування обставин події.
Наразі триває досудове розслідування.
Останні інциденти, пов’язані з військовими
17 квітня у місті Хмельницький було знайдено мертвим 20-річного курсанта з вогнепальним пораненням. Юнак проходив навчання на першому курсі Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.
Крім того, на Буковині виявили тіло ще одного курсанта тієї ж академії — також з ознаками смертельного вогнепального поранення.
Тим часом слідчі Державного бюро розслідувань завершили розслідування і передали до суду обвинувальний акт стосовно екскерівника навчального курсу Національної академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. За версією слідства, він систематично вдавався до побиття та морального знущання з курсантів упродовж майже двох років.
10 липня в Голосіївському районі столиці сталася стрілянина, під час якої загинув полковник Служби безпеки України. До цього в Харкові чоловік у військовій формі відкрив стрілянину посеред житлового району.
А 8 травня в Софіївській Борщагівці внаслідок конфлікту з сусідами чоловік застосував вогнепальну зброю — жертвами стали військовослужбовець і його теща.

опять влада будет искать черную кошку (или чёрного кота…) ясным светлым днем. и конечно не найдет и как всегда своей властью назначит виновного. а мудрый украинский нарид как всегда мовчки проглотит подсунутую ему жвачку. схавает нарид.