Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » МЗС Росії б’є на сполох

МЗС Росії б’є на сполох

11 Июль, 2008 від admin

Однобічні дії української сторони, пов’язані з перебуванням Чорноморського флоту Росії на території України, неприпустимі.

Про це сьогодні, 10 липня, у Москві заявив заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін у ході зустрічі з виконуючим обов’язки першого заступника Міністра закордонних справ України Юрієм Костенко.

Російська сторона також звернула увагу на небезпечні наслідки лінії на перегляд українською владою спільного історичного минулого й обмеження позицій російської мови, повідомляє Департамент інформації МЗС Росії.

У ході консультацій була підкреслена позитивна динаміка зв’язків у торгово-економічній сфері, що було із задоволенням відзначено в ході недавньої зустрічі в Москві голови правительства Російської Федерації Володимира Путіна із прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко , були порушені й проблеми, що ускладнюють позитивний розвиток двосторонньої взаємодії.

Як відзначають у Департаменті інформації й печатки, консультації пройшли “у відвертому й діловому ключі“.

Про які “однобічні дії української сторони” іде мова? Є договір, що діє до 2017 року і треба його виконувати, як Україні, так і Росії. Намір президента України Віктора Ющенко припинити базування ЧФ РФ після 2017 року - це та політика, яку проводить теперішнє керівництво України. Вона може не подобатись Росії, але вона є такою, якою її бачить і впроваджує президент України.

Щодо “обмеження позицій російської мови” - так це банальна фраза російського МЗС, яка вже приїлась. Так, для більшості населення України не прийнятне те, що російськомовні телевізійні стрічки перекладаються українською. Якщо підходити до впровадження української мови на телебаченні, то користуючись здоровим глуздом: художній фільм “Три мушкетери” як класика радянського кінематографу неможливо перекласти на українську без втрати родзинки цього фільму. А в іншім, пригнічення російської мови на теріторії України - це девіз російської влади і не більше. Російськомовне населення України як говорило російською так і говорить - і ніякі укази цьго не змінять.

Розміщено в категорії Росія, Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.