Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Свято Конституції

Свято Конституції

8 Июль, 2008 від admin

Конституція України28 червня в Україні відзначади День Конституції. Саме в цей день в 1996 році Верховна Рада прийняла першу Конституцію незалежної української держави.

Історія Конституції говорить: депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійному залі всю ніч із 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Останні роки навколо основного закону України ведеться запекла полеміка. Кожна сторона висловлює свої вимоги й пропозиції, але всі сходяться в одному: Конституція підлягає переробці.

Втім, прості громадяни, далекі від політики, дотепер уважають це державне свято - зайвим приводом одержати додатковий вихідний, гарантований усе тією ж спірною Конституцією.

Розміщено в категорії Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.