Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » На Україні немає місця фашизму й нацизму

На Україні немає місця фашизму й нацизму

8 Июль, 2008 від admin

На Україні немає таких явищ, як фашизм і нацизм, однак все більші масштаби здобуває популістський націоналізм, вважають депутат від Партії регіонів Тарас Чорновіл і політолог Андрій Єрмолаєв - про це вони заявили в п’ятницю в ході круглого стола в українському представництві РІА Новини.

Для України сьогодні небезпеки нацизму й фашизму в націоналістичній формі ще не існує, хоча погроза є“, - сказав Черновіл.

За даними соціологів, на Україні останнім часом підсилилися ксенофобські й расистські настрої. Минулі роки також свідчать про ріст нетерпимості у відношенні людей інших національностей.

Дії в основному молодіжних груп, так званих “скінхедів”, спрямовані, зокрема , проти студентів-вихідців із країн Африки й Азії, які вчаться на Україні, а також біженців. Також зустрічаються й випадки прояву антисемітизму. Рік назад у Києві пройшла акція проти расизму, у якій брали участь відомі в країні люди.

Директор центра соціальних досліджень “Софія” Андрій Єрмолаєв вважає, що українці тільки “грають” у націоналізм, хоча насправді “українське суспільство має щеплення від націоналізму“.

Розміщено в категорії Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.