Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Тимошенко не боїться за своє політичне майбутнє

Тимошенко не боїться за своє політичне майбутнє

8 Июль, 2008 від admin

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко виразила впевненість, що у Верховній Раді не набереться досить голосів, щоб відправити її правительство у відставку.

“Я мало чого в цьому житті боюся, тим більше відставки. Під це навіть близько голосів у парламенті ні”

Правляча коаліція, що мала в парламенті 226 голосів, втратила абсолютну більшість після виходу з її рядів у минулому місяці двох депутатів. Також у ході інтерв’ю, коментуючи підвищення цін на хліб на Україні, прем’єр заявила, що її правительство не несе за це відповідальності. “Ціна на хліб - це компетенція місцевої влади“, - сказала вона.

Прем’єр також відзначила, що з лютого у світі вибухнула фінансова криза, пішло підвищення цін, ріст інфляції. “Незважаючи на таку картину у світі, я пообіцяла, що за 5-6 місяців ми зупинимо інфляційні процеси. У липні місяці, я можу констатувати: інфляційний процес зупинений“, - підкреслила Тимошенко.

Розміщено в категорії Економіка

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.