Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Спонсори сепаратизму в Криму

Спонсори сепаратизму в Криму

8 Июль, 2008 від admin

Проанонсоване мером Москви виділення $34 млн для проросійських організацій Криму становить погрозу для національної безпеки України. Цей факт у який раз засвідчує, що проросійські сили на Україні не місцевого походження, а інспіровані й фінансуються з Москви.

Саме це відзначив народний депутат України Андрій Парубій, коментуючи заяву мера Москви Юрія Лужкова про надання засобів проросійським організаціям Криму.

Якщо взяти до уваги антиукраїнську риторику в численних заявах Лужкова, то не важко спрогнозувати, що виділені кошти підуть на підтримку сепаратистських тенденцій у Криму й роздування антинатовської істерії. А це, своєю чергою, є вже прямим втручанням у внутрішні справи нашої держави й має потребу у відповідному вивченні й реагуванні з боку правоохоронних структур“, - заявив депутат.

Хоча, це й не новина, і не секрет. Усі про це давно знають, ніхто цього не приховує.

Розміщено в категорії Крим

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.