Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Чи потрібні Україні два бюджети?

Чи потрібні Україні два бюджети?

8 Июль, 2008 від admin

Я особисто підтримую позицію тих політиків, які вважають, що нам давно потрібно розділити бюджет України на безпосередньо державний бюджет (приблизно 10% від нинішнього бюджету) і суспільний бюджет, який би повністю спрямований на рішення проблем суспільства - освіти, медицини й інших областей

Про це 2 липня на прес-конференції на тему “Корупція у системі освіти України” заявив політолог, директор Інституту ім. Горшеніна Кость Бондаренко.

Нехай державний бюджет забезпечує функціонування держави - функціонування міністерств, державного апарата, армії, дипломатичного корпуса й так далі. А суспільний бюджет, що повинен мати незалежне від держави модерування, повинен наповнюватися за рахунок реальних відрахувань. Він повинен займатися у тому рахунку й проблемами освіти, проблемами пенсійного забезпечення, медицини, проблемами проведення пенсійної реформи й розвитком цивільного суспільства“, - сказав Бондаренко. Він відзначив: “Такі суспільні бюджети на сьогодні існують у Канаді, Кувейті, Росії, і в інших країнах. Вони по-різному називаються. У Росії - це стабілізаційний фонд, умовно говорячи, для інших потреб. Але все-таки вони формуються з реальних відрахувань. Якщо говорити про нинішній бюджет, то при нормальному модеруванні потрібно виділити як мінімум 2 нинішніх бюджети на суспільні потреби“.

Розміщено в категорії Економіка, Освіта

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.