Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » В.Путін: будь-яке розширення НАТО контрпродуктивне

В.Путін: будь-яке розширення НАТО контрпродуктивне

8 Июль, 2008 від admin

Будь-яке розширення НАТО контрпродуктивно й не вирішує нових завдань. У випадку вступу України в альянс Росія згорне кооперацію з українськими підприємствами. Про це заявив у суботу прем’єр-міністр РФ Володимир Путін після зустрічі із главою українського кабміну Юлією Тимошенко.

За його словами, у випадку вступу України в НАТО Росія змушена буде згорнути кооперацію з українськими підприємствами, зайнятими в спільному виробництві “чутливих технологій“.

Що стосується чутливих технологій, насамперед ракетних технологій, то такі виробництва будуть локалізовані на території РФ“, - заявив Путін. Він відзначив, що багато українських підприємств оборонної сфери взагалі не здатні працювати за натовськими стандартами.

При цьому він підкреслив, що приєднання України до НАТО - це вибір, “який у кожному разі залишається за країною“, відзначивши при цьому, що “вступ у будь-який блок є обмеженням суверенітету“.

У свою чергу, Тимошенко підкреслила, що “думка народу для нас є визначальне“. “І будь-яке рішення, що Україна буде приймати, можливо, тільки після українського референдуму“, - заявила вона.

Схоже на те, що Володимир Путін, як і багато російських чиновників, “пеклується” про суверенітет України. А той факт, що Росія припинить співробітництво з Україною у галузі оборони у разі вступу останньої до НАТО, безумовно принесе шкоду обом країнам. Досить велика частана підприємств оборонної промисловості перестала існувати після розпаду СРСР як раз із-за втрати зв’язків з підприємствами-партнерами, що знаходилися в інших пострадянських республіках.

Розміщено в категорії Росія, Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.