Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Критика Венеціанської комісії проекту нової Конституції України

Критика Венеціанської комісії проекту нової Конституції України

8 Июль, 2008 від admin

Я, як юрист, що займається конституційним правом досить давно, не комплексую перед членами Венеціанської комісії

Про це 27 червня на прес-конференції заявив член Національної конституційної ради, голова Центвиборчкому України Володимир Шаповал.

Він відзначив: “Висновок Венеціанської комісії із проекту Конституції готовило чотири експерти. У мене складні почуття. Всі четверо - представники парламентських республік: Італії, Фінляндії, Угорщини й Польщі. Вони живуть в умовах іншої державної організації“. “Подібні оцінки не можуть бути стерильними. Вони накладають суб’єктивізм. Я не обвинувачую в суб’єктивізмі даних конкретних членів. Але це їх не вибачає“, - сказав глава ЦВК.

За його словами, 80% матеріалу рецензії - це політичні оцінки. “Думаю, якби авторами цієї рецензії були французькі юристи, то оцінки були б зовсім інші. І я не виключаю, що такий набір експертів був не випадковий“, - припустив Шаповал. Нагадаємо, Венеціанська комісія розкритикувала проект внесення змін у Конституцію України, розроблений експертами на чолі з головою Центральної виборчої комісії Володимиром Шаповалом.

Розміщено в категорії Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.