Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Двері до Європейського енергетичного співтовариства

Двері до Європейського енергетичного співтовариства

8 Июль, 2008 від admin

Україна готова приєднатися до Європейського енергетичного співтовариства.

Про це в Брюсселі домовилися віце-прем’єр України Григорій Немиря й єврокомісар з питаннь енергетики Андріс Пієбалгс.

Пієбалгс виступив з ініціативою участі прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в конференції з питань безпеки поставок енергоносіїв у Європу. Така зустріч повинна пройти в рамках французького головування в ЄС.

У ході зустрічі сторони обговорили пріоритети французького головування в Європейському Союзі, серед яких було питання енергетичної політики ЄС. Немиря відзначив готовність української сторони до переговорів по приєднанню України до Європейського енергетичного співтовариства.

Немыря також проінформував Пиебалгса про результати візиту Тимошенко в Москву, що відбувся 28 червня у зв’язку з діяльністю Комітету економічного співробітництва України й Росії.

Під час візиту сторони домовилися про структурований поступовий перехід на європейські ціни на енергоносії. Більше того, на відміну від минулих років, переговори щодо ціни на газ почалися заздалегідь“, - відзначив віце-прем’єр України.

Ми серйозно ставимося до переговорів з ЄС, ми хочемо використовувати всі інструменти інтеграції, які зараз пропонуються. Особливу увагу українська сторона приділяє переговорам по створенню поглибленої й всеосяжної зони вільної торгівлі“, - відзначив Немиря.

Розміщено в категорії Економіка

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.