Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Реалії підписання договіра про зону вільної торгівлі з ЄС

Реалії підписання договіра про зону вільної торгівлі з ЄС

8 Июль, 2008 від admin

У цілому Україна під час виконання плану дій ” Україна-ЕС” зробила досить багато, але при цьому залишилася безліч проблем у законодавчому полі, які так і не вдалося вирішити. Це може стати проблемою, оскільки більш глибоке співробітництво з Євросоюзом має на увазі введення на Україні європейських правил і норм, - заявив український економічний експерт, з Інституту економічних досліджень Ігор Бураковский.

За його словами, всі українські досягнення можна поділити на кілька груп. “Перша група - це прийняття рішень, які пов’язані з економічною діяльністю, а також з діяльністю митної служби, що формує первісний базис для економічного співробітництва й розвитку економіки. Друге важливе досягнення - це виконання взятих на себе Україною зобов’язань по вступу до СОТ. Членство у СОТ стає відправною крапкою в переговорах про формування зони вільної торгівлі між Україною і ЄС“, - сказав експерт.

Він також повідомив, що найближчим часом в України є дві перспективи: переговори про посилений договір і створення зони вільної торгівлі з ЄС. “Якщо розширений договір може бути підписаний протягом року, то договір про зону вільної торгівлі є більш складним документом, під час підписання якого необхідно передбачити вигідні для України умови. На нього, якщо ми хочемо одержати документ, що з однієї сторони задовольнить обидві сторони, а з іншої буде реалістичним у плані виконання, піде порядку 3-5 років“, - відзначив Ігор Бураковский.

Розміщено в категорії Економіка

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.