Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Путін наляканий заявами Ющенко про вивід ЧФ РФ?

Путін наляканий заявами Ющенко про вивід ЧФ РФ?

8 Июль, 2008 від admin

Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін привітав заяву голови уряду України Юлії Тимошенко про необхідність спокійного й цивілізованого обговорення з Росією питання про перебування Чорноморського флоту на українській території.

Я хочу подякувати пані Тимошенко за ці слова. Будь-які однобічні дії в цьому питанні ми вважаємо деструктивні, руйнуючі російсько-українські відносини“, - заявив Путін на прес-конференції в суботу в Москві після переговорів з Тимошенко.

Володимир Путін нагадав, що вже 225 років Чорноморський флот перебуває в Севстополі. “Він, безумовно, є російським. Але цей флот працює й на забезпечення безпеки й суверенітету української сторони“, - сказав прем’єр-міністр РФ. Як російських флот забеспечую безпеку України важко зрозуміти.

Путін підкреслив, що “саме із цих позицій і потрібно оцінювати питання перебування Чорноморського флоту на Україні“.

Ми вважаємо його (Чорноморський флот) загальним надбанням і виходимо з того, що є відповідні угоди, які ратифіковані парламентами двох країн і які повинні бути виконані“, - підкреслив російський прем’єр. Досить дивне поняття про загальне надбання прем’єра Путіна схоже зовсім не турбує президента України В.Ющенко.

Нагадаємо, 20 травня цього року президент України Віктор Ющенко видав указ щодо підготовки законопроекту про припинення з 2017 року дії російсько-українських угод про перебування ЧФ Росії на території України.

Юлія Тимошенко запевнила, що угода про базування ЧФ РФ буде чітко й акуратно дотримуватися Україною. “У нас є договір до 2017 року, і він буде дотримуватися також як всі міжнародні договори України без відхилень і акуратно“, - сказала вона. В цілому Тимошенко зовсім не спростувала слова Ющенка, бо ніхто й не засіхав на виведення ЧФ РФ до 2017 року.

Розміщено в категорії Росія, Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.