Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Підсумки зустрічі Путіна й Тимошенко

Підсумки зустрічі Путіна й Тимошенко

8 Июль, 2008 від admin

Переговори, що відбулися, довели, що ми готові обговорювати всі хвилюючі нас теми доброзичливо й відкрито, можемо вирішувати всі хвилюючі нас питання з користю для обох сторін“, - заявив журналістам Путін за підсумками російсько-українських переговорів.

Прем’єр-міністри Росії й України Володимир Путін і Юлія Тимошенко завіряють, що правительства двох країн можуть конструктивно й доброзичливо вирішувати виникаючі проблеми у всіх сферах, і це буде гарним сигналом для міжнародного співтовариства.

Ми сьогодні говорили про енергетику, атомну енергетику, авіабудування, співробітництво в космічній сфері, у сфері транспорту. Переговори, що відбулися, довели, що ми готові обговорювати всі хвилюючі нас теми доброзичливо й відкрито, можемо вирішувати всі хвилюючі нас питання з користю для обох сторін“, - заявив журналістам Путін за підсумками російсько-українських міжурядових переговорів.

Я впевнена, що саме таке співробітництво стане важливим сигналом для міжнародного співтовариства: україно-російський діалог розвивається, і успішно. Ми прогнозуємо: ми надійні партнери й відкриті для подальшого співробітництва“, - сказала у свою чергу Тимошенко.

На її думку, дуже важливо, щоб правительства України й Росії “шукали точки дотику” для подальшого розвитку двостороннього співробітництва.

Путін повідомив, що в ході переговорів сторони уточнили ситуацію з виконанням раніше досягнутих домовленостей і намітили підходи до подальшої роботи.

Російсько-українське економічне партнерство в цілому розвивається поступально й успішно, стійко росте товарообіг, спільно реалізується ряд перспективних проектів“, - заявив Путін.

Тимошенко підтвердила, що міністерства й відомства двох країн змогли налагодити інтенсивний діалог. “Ми бачимо, як відроджуються наші коопераційні зв’язки“, - сказала вона. Прем’єр відзначила, що не останню роль у цьому грає атмосфера взаємної довіри. “Я можу твердо сказати, що така атмосфера між нами створена“, - підкреслив український прем’єр-міністр.

Ми особливі надії покладаємо на домовленості, досягнуті в рамках сьогоднішньої зустрічі“, - сказала вона.

Тимошенко впевнена, що розвиток взаємовигідних економічних відносин між Росією й Україною буде ключовою складовою зміцнення партнерства двох країн.

Такі вислови про перспективи співробітництва погано в’яжуться із взаємними докорами українських і російських політиків по багатьом питанням, які стали каменем спотикання в доброчинному розвитку взаємин двох країн. Залишається тільки сподіватися, що слова двох прем’єрів не будуть розходиться з дійсністю в майбутньому.

Розміщено в категорії Економіка

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.