Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Молодь розважається на свій лад - 2

Молодь розважається на свій лад - 2

27 Июнь, 2008 від admin

Нещодавно ми публікували інформацію про сутичку британсккого музиканта Шона Карра, його дружини Євгенії Тимошенко (дочка Юлії Тимошенко, прем’єр-міністра України) із двома бійцями внутрішніх військ.

МВС України поспішило заявити, що ЗМІ всі перекрутили:

Військовослужбовці внутрішніх військ МВС України, перевищивши свої службові повноваження, невмотивовано застосували грубу фізичну силу стосовно Шона Карра та Євгенії Тимошенко, спричинили їм тілесні ушкодження, чим спровокували конфлікт.

Однак, наведені нижче факти не зовсім підтверджують офіційну позицію МВС по цьому факті, а в деяких місцях навіть їй суперечать.

Прапорщик Дмитро Осипенко, 1985 р.н., що брав участь в інциденті з Євгенією Тимошенко й Шоном Карром, одержав удар в область паху від невідомої жінки (в інциденті брала участь тільки одна жінка - Євгенія Тимошенко). Про це свідчить акт огляду, виданий Одеським бюро судмедекспертизи.

У другому акті, виданому на ім’я солдата Вадима Губского, 1988 р.н., говориться, що ввечері 20 червня під час несення служби в результаті бійки з невідомою жінкою, він одержав легкі тілесні ушкодження. Судмедексперт зафіксував у нього на шиї глибоку довгу подряпину , садна в області щелепи, синці в скроні й рани на кисті. Ці травми, на думку фахівця, були нанесені за кілька годин до огляду. Обоє висновки датовані 21 червня й підписані доктором Малютенко В. І.

У цей момент прапорщик Дмитро Осипенко й солдат Вадим Губский, які в минулу п’ятницю не пустили на пляж Ланжерон в Одесі співака Шона Карра, зятя Юліи Тимошенко, і її дочку Євгенію, вже три доби перебувають у міліції.

Офіційно в УВС Одеській області долю бійців не коментують, але не для преси заявляють, що їх ізолювали для того, щоб уникнути зайвих контактів з журналістами.

Фото актів огляду судмедекспертизи

Акт огляду прапорщика Дмитра ОсипенкоАкт огляду бійця Вадима Губського

Розміщено в категорії Одеса

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Описание Президент Российской Федерации тут.Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.