Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » З думками про майбутнє: фінансування українських шкіл за кордоном

З думками про майбутнє: фінансування українських шкіл за кордоном

27 Июнь, 2008 від admin

Депутат від Партії регіонів Володимир Сівкович уважає, що “над проблемою фінансування українських шкіл за рубежем повинен думати не президент, а правительство“. Про це він заявив, коментуючи заяву Віктора Ющенко про необхідність передбачити в бюджеті на 2009 рік фінансування українських шкіл в інших країнах.

Я вважаю, що це взагалі не робота президента. Президент повинен видати завдання, а правительство повинне провести переговори із правительствами інших держав, де живе досить багато українців“, - сказав Сівкович. Він відзначив: “Наприклад, з Росією в нас немає договору про взаємне навчання студентів. Протягом останніх чотирьох років такий договір відсутній. Я спілкувався з депутатами Держдуми, і, наскільки я знаю, російське правительство із задоволенням підписало б з нами договір, приміром , на навчання 3 тис. студентів за їхній рахунок. Те ж саме можна було передбачити щодо українських шкіл у Росії“. “Але для цього правительству тільки потрібно відірвати зад від стільця, перестати бігати по всяких прес-конференціях і почати працювати. Але, на жаль, у нас працювати нікому“, - підкреслив депутат.

Дивно чути слова про роботу від будь-якого з депутатів, бо принаймні вже декілька місяців роботи в Верховній Раді України не має. Як раз тільки пресконференції, на яких депутати обливають брудом один одного і звинувачують в небажанні працювати.

Розміщено в категорії Освіта

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.