Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Німеччина проти приєднання України до ПДЧ

Німеччина проти приєднання України до ПДЧ

24 Июнь, 2008 від admin

Негативна позиція Німеччини стосовно приєднання України до Плану дій для членства в НАТО (ПДЧ) не змінилася. Цю точку зору свого правительства висловив німецький посол у Києві Рейнхард Шеферс.

За словами дипломата, квітневий саміт НАТО в Бухаресті визначив ряд завдань, які повинна виконати українська сторона. “Зараз це не зроблено“, - сказав Р.Шеферс.

Нагадаємо, що на минулому в столиці Румунії саміті НАТО обговорювали також питання про приєднання України до ПДЧ і більше тісного співробітництва з північноатлантичним альянсом. Проти цих положень виступили Німеччина й Франція. Питання відкладене до грудня - до саміту міністрів закордонних справ країн-членів НАТО.

Розміщено в категорії Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.