Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Антиукраїнські настрої в ЗМІ Росії

Антиукраїнські настрої в ЗМІ Росії

24 Июнь, 2008 від admin

Російські ЗМІ з неприхованою радістю оприлюднюють наступний факт:

На випуск у Національній академії Служби безпеки України запросили американського дипломата. Цей факт пресі оприлюднив депутат Верховної ради від Партії регіонів Володимир Сівкович.

Присутність на випуску в Національній академії СБУ американського посла є нонсенсом. Запрошення іноземних дипломатів на подібні заходи не практикується ніде у світі. Я не можу представити, щоб на випуску в академії ЦРУ був присутній хтось із іноземних дипломатів. Я не можу представити, щоб у російський інститут, що готовить офіцерів ФСБ, був запрошений іноземний дипломат, навіть дружньої країни“, - заявив у своєму коментарі Сівкович. “Такі дії завдали шкоди національної безпеки країни. По суті, весь випуск Національної академії СБУ 2008 року загублений для підготовки офіцерів зовнішньої розвідки. Мотиви запрошення посла США Вільяма Тейлора на подібний захід мені зрозумілі. Запросивши його на випуск, нинішня влада показала, хто її щирий диригент. Наливайченко як би продемонстрував того, хто замовляє музику, чиї інтереси повинні захищати офіцери служби безпеки України“, - додав також він.

Мабуть г-н Сівкович вважає, що випуск академії СБУ повинен проводитись на конспіративній квартирі, а після проведення, з усіх свідків потрібно взяти розписку про неразголошення державної таємниці.

Наївно думати, що при бажанні співробітник розвідки іншої держави не зможе отримати фото випускників (начебто вони не в масках приходили на свій випуск). До речі, документальний фільм про російський спецназ показав обличчя курсантів факультету спецназу РФ - якщо керуватися логікою г-на Сивковича, те всі вони загублені для спецназу й годяться тільки сторожами в гаражні кооперативи. Обличчя, які стануть державною таємницею не покужуть ніякому послу - і це треба розуміти.
А широке розповсюдження таких новин в російських ЗМІ має на меті одне - показати, що десь гірше ніж у РФ, щоб народ не бунтував проти її влади - адже вона в Росії непогрішна і щиро пеклується про добробут і безпеку пересічного росіянина.

Розміщено в категорії Україна

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.