Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Зростання зовнішнього боргу України - це не погано?

Зростання зовнішнього боргу України - це не погано?

23 Июнь, 2008 від admin

За інформацією Національного банку України, станом на 1 квітня 2008 обсяг валового зовнішнього боргу України становив $92,5 млрд., з яких $77 млрд. або 83,3%, - заборгованість приватних секторів економіки.


Такі дані сьогодні, 23 червня, оприлюднило управління по зв’язках зі ЗМІ секретаріату Кабінету міністрів України з посиланням на інформацію міністра економіки країни Богдана Данилишина.
“У першому кварталі 2008 року приріст зовнішніх зобов’язань у приватному секторі становив $7,6 млрд., у державному - лише $0,4 млрд. Помітне зростання зовнішніх зобов’язань у приватному секторі свідчить про те, що підприємства нашої держави стають привабливим об’єктом для капіталовкладень зовнішніх інвесторів, які протягом цього року істотно збільшили свою присутність на українському ринку, що, безумовно, буде сприяти наступному розвитку економіки України”, - вважає Богдан Данилишин.

Розміщено в категорії Економіка

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.