Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Молодь розважається на свій лад

Молодь розважається на свій лад

22 Июнь, 2008 від admin

Київ. 21 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Чоловік дочки прем’єр-міністра України британський музикант Шон Карр був затриманий міліцією в Одесі, повідомляє в суботу сайт газети “Сьогодні”.

За словами очевидців, пише “Сьогодні”, зять прем’єра Юліи Тимошенко Ш.Карр побив в Одесі двох бійців внутрішніх військ, які охороняли в’їзд на пляж Ланжерон з парку Шевченко. Інцидент відбувся в п’ятницю ввечері.

Як затверджує газета з посиланням на очевидців, Євгенія Тимошенко й Шон Карр намагалися проїхати на пляж на байці в супроводі ще трьох “екіпажів” із двох чоловік кожний. Вони, як видно , брали участь у Гоблин байк- шоу, що проходить в Одесі.

За повідомленням газети, дорога до моря була перекрита шлагбаумом, де постійно чергує підрозділ із двох-трьох бійців внутрішніх військ. Відповідно до представленою газетою версії, коли вони відмовилися підняти для Шона шлагбаум, той накинувся на них з кулаками. Байкеры, углядівши бійку, пригрозили підняти “гоблинів”, мол, ті прийдуть і швидко все рознесуть. За словами свідків, від хлопців ішов перегар.

Як говорять очевидці, двоє співробітників внутрішніх військ одержали травми, у них синці на тілі. Ш.Карра доставили у відділення міліції, дружина Євгенія пішла за ним.
У той же час удень у суботу в прес-службі УМВС Одеської області агентству “Інтерфакс-Україна” спростували дану інформацію. Повідомлення ЗМІ також спростували й організатори Гоблин байк-шоу.

Доповнення!

Сьогодні на офіційному сайті МВС України з’явилось наступне повідомлення:

Учора деякі ЗМІ поширили недостовірну інформацію про начебто побиття Шоном Карром працівників міліції в Одесі.

Це повідомлення не відповідає дійсності та є політично заангажованим. Інформуємо, що за попередніми результатами службового розслідування, котре проводиться за фактом інциденту, та висновками судово-медичних експертиз з’ясовано, що військовослужбовці внутрішніх військ МВС України, перевищивши свої службові повноваження, невмотивовано застосували грубу фізичну силу стосовно Шона Карра та Євгенії Тимошенко, спричинили їм тілесні ушкодження, чим спровокували конфлікт. Такі непрофесійні дії викликали неабиякий суспільний резонанс та політизували цю подію.

За результатами службового розслідування буде ухвалено відповідне рішення.

Отже, робіть висновки…

Доповнення 2 !

Акти огляду бійців МВС ставлять під сумнів офіційну заяву міністерства. Історія бійки Шона Карра, Євгенії Тимошенко з бійцями МВС отримала продовження.

Розміщено в категорії Одеса

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

PharmacyПолітаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.