Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Думка експерта: інфляція на Україні під кінець року перевищить 20 відсотків

Думка експерта: інфляція на Україні під кінець року перевищить 20 відсотків

20 Июнь, 2008 від admin

Незважаючи на деяке вповільнення, інфляція на Україні під кінець року “візьме своє” і перевищить двадцятивідсотковий бар’єр. Про це 19 червня під час “круглого столу”, присвяченого економічної ситуації на Україні, заявив член-кореспондент Національної академії наук України Борис Кваснюкі.
За словами вченого, та політика правительства, яку воно проводить зараз, небезпечна, “оскільки країна може скотитися від боротьби з інфляцією до гіперінфляційних показників”. Цьому, за його словами, сприяють монетарні способи вповільнення росту цін. “До інфляційних факторів ставиться подорожчання національної валюти. Хоча підвищення курсу гривні до долара носило скоріше символічний характер, це може привести до серйозних наслідків. Крім того, Національний банк різко зменшив грошову емісію. За задумом цей засіб боротьби з інфляцією, але воно, в остаточному підсумку, також викликає інфляцію. Ми це вже пережили на початку 90- х, коли різке скорочення грошової пропозиції привело до гіперінфляції, що склала в 1993 році 10250%”, - сказав Кваснюк.

Розміщено в категорії Економіка

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.