Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Недоліки вищої освіти в Україні

Недоліки вищої освіти в Україні

20 Июнь, 2008 від admin

Як освіту на Україні можна оцінювати високо, коли в нас абсолютна тривалість середньої освіти становить 7 тис. астрономічних годин?

Таким питанням 19 червня на “круглому столі”, присвяченому проблемам входження України в європейський інтелектуальний простір задався завідувач відділом Інституту вищої освіти Академії педагогічних наук України Костянтин Корсак.

“При цьому найнижчі показники в Європейському Союзі становлять 9 тисяч, середні - 11 тисяч, а рекордні - 12 800 астрономічних годин. От де закладений низький рівень наших бакалаврів”, - підкреслив Корсак. Він відзначив: “У радянських школах ми вчилися 10 тисяч астрономічних годин. У нас було навчання щосуботи , а канікул майже не було. Ми вчилися в червні й здавали підсумкові іспити за рік. Те, що в нас ліквідували суботу, відразу відняло 1,5 року навчання”.

Розміщено в категорії Освіта

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.