Політаналіз - політичний аналіз сьогодення » Аналіз новин політики » Реформування української системи освіти веде до її дестабілізації

Реформування української системи освіти веде до її дестабілізації

19 Июнь, 2008 від admin

На Україні відсутня національна стратегія розвитку в сфері інтелектуального простору, у тому числі й у сфері освіти й науки. Про це сьогодні, 19 червня, на “круглому столі”, присвяченому проблемам входження України в європейський інтелектуальний простір заявив заступник глави секретаріату комітету Верховної ради України з питань науки й освіти, кандидат економічних наук Ігор Жиляєв.

Він відзначив: “У нас не має “дорожньої карти” Болонского процесу. План по впровадженню в освіту Болонской системи закінчився, оскільки він був розрахований на 2004-2006 роки. Болонский процес виконується без кардинальних планових рішень. Рішення, які приймаються, ведуть до подальшої дестабілізації системи освіти. Система зовнішнього незалежного тестування привела до деяких речей, які можуть “гукнутися” найближчим часом “.

“Учора в нас у комітеті пройшли слухання закону “Про вищю освіту”. Створилося таке враження, що вища освіта створюється за для для вищої освіти. Але вона повинна існувати для людини, щоб підвищити її потенціал, її конкурентоспроможність на ринку праці. Але жодного представника, що працює в сфері ринку праці, на слуханнях, на жаль, не було. Тому освіта як би замикається у своєму просторі”, - сказав Жиляєв.

Розміщено в категорії Освіта

Також схожі статті:
    None FoundНаписати коментар або відгук

Важливо: Всі коментарі проходять модерацію, щоб попереджати появу спаму!


Реклама політаналізу:

Політаналіз - політичний аналіз сьогодення

Політична ситуація в Україні та у світі змінюється щодня, тож ми намагаємось слідкувати за подіями та сприяти поширенню тільки правдивої інформації, підкріплюючи її наявними фактами. Точка зору авторів не обов'язково співпадає з точкою зору читача, але це не значить що наш політичний аналіз є хибним, бо повага думки кожного - це і є шлях до демократизації суспільства.